© 2018 ТОВ "ІСОКАР Україна"

    ISOQAR у світі

    Сертифікаційний орган ISOQAR Ltd засновано 1991 року у Манчестері як один із перших незалежних сертифікаційних органів у Великобританії. Сьогодні ISOQAR Ltd має широкий спектр акредитованих сертифікацій, тому ми можемо надавати послуги майже в усіх галузях.

    У жовтні 2010 року ISOQAR Ltd приєднався до групи Alcumus – міжнародної організації, що надає послуги у сфері управління ризиками та сертифікації. Кожне представництво ISOQAR у світі – це незалежний орган сертифікації третьої сторони, без зв’язку із будь-якою компанією чи організацією.

    ISOQAR Ltd відповідає найсуворішим вимогам щодо підтримки акредитації та вимогам стандарту ISO/IEC 17021:2011 – оцінка відповідності – вимоги для органів, котрі проводять сертифікацію систем управління та аудит.

    ISOQAR в Україні

    Із 2013 ми працюємо за принципом представництва головного офісу ISOQAR Ltd. Офіс для країн Центральної та Східної Європи знаходиться у Варшаві. Головний офіс українського представництва знаходиться у Львові по вул. Героїв УПА 73, корп. 4.

    Тісна співпраця між британською (ISOQAR Ltd), польською (ISOQAR CEE, представник ISOQAR Ltd у країнах Центральної та Східної Європи) та українською (ISOQAR Ukraine, представник ISOQAR Ltd на території України) та високий рівень компетентності керівництва компанії ISOQAR у Польщі та Україні дозволяє нам досконало надавати послуги нашим клієнтам.

    Наші працівники знають український ринок із точки зору уповноваженого систем управління, консультанта та провідного аудитора. Це дозволяє нам зрозуміти проблематику та прагнення великих, середніх та малих компаній в Україні.

    Політика ISOQAR зосереджує увагу на сертифікацію систем управління якістю та безпечністю виробництва продукції, інформаційної безпеки, бізнес-операцій, якості ІТ-послуг та безпеки харчових продуктів. Це завжди актуальні стандарти, тому питання догляду за якістю, безпекою харчових продуктів та послідовністю операцій мають вирішальне значення для будь-якої компанії, котра хоче бути успішною та підвищувати конкурентноспроможність.

    Крім того, ми також працюємо в сфері сертифікації навколишнього середовища, безпеки та охорони праці.

ISOQAR Україна проводить діагностичні аудити, навчання та надає консультації по вказаних стандартах.

    Чому варто співпрацювати з нами?

    Надаємо нашим клієнтам впевненість у тому, що їхні системи управління постійно вдосконалюються та ведуть до досягнення поставлених бізнес-цілей. Наш підхід – бути з клієнтом, допомагати як існуючим так і потенційним клієнтам. Нас цікавить не лише сертифікація, а – в першу чергу – успішність Вашого бізнесу та яким чином ми можемо посприяти Вам через покращення систем управління, що підлягають сертифікації.

    Підтримуємо тісні контакти із ретельно підібраними організаціями та аудиторами, більшість з яких мають власні консалтингові компанії. Ми наполегливо та ефективно працюємо над збереженням незалежності та незангажованості всіх наших співпрацівників, саме тому Ви, як наш клієнт, можете бути впевнені, що саме Ви є найважливішим для нас пріоритетом, а наші послуги надаються для Вас без будь-якого зовнішнього тиску, упереджень чи закулісних домовленостей.

    Часто трапляється, що з різних причин клієнт не розуміє процесу сертифікації. У такій ситуації ми закликаємо Вас зв'язатися з нами і відкрито все обговорити. Ми із задоволенням зустрінемося з Вами і обговоримо будь-які сумніви та поможемо у досягненні Ваших цілей. 

    В ISOQAR працюють лише прагматичні аудитори, які вміють знаходити психологічний підхід до клієнта. Вони призначаються після тривалої процедури затвердження із врахуванням досвіду в галузі, котру будуть аудитувати. Це веде до аудиту, проведеного в атмосфері взаєморозуміння. Можемо похвалитися широким спектром задоволених сертифікацією клієнтів. Дружній підхід та несприйняття бюрократії привели до формування стійкого іміджу ISOQAR як компетеної та дружньої до клієнта компанії.

    З повагою

    Андрій Турчиновський

    керівник українського офісу

    ISOQAR Україна

    моб. 097 1 255 255

ПРО ІСОКАР